Tema: Madraci
Pogledaj jedan post
Old 13.01.2011., 22:59   #1780
Slazem se,

meni tvrdi madraci nisu ugodni niti malo, kad spavam na boku bole me kosti na kukovima,nikako nije udobno ako madrac nije elastican.

Ne volim legnuti na tvrde madrace (kao danas u trgovini svi redom skoro) koji se kad legnem niti malo ne udube ispod mene,imam osjecaj da uopce ne lezim na madracu, ne poprima oblik tijela, zato su mi za sada najbolji (neovisno o marki) oni koji imaju gore bar 2cm memorijske pijene ili bar neke bolje poliuteranske ili kako vec pjene).

Zato mi je meblo monsun koji sam probala bio super,tako lijepo mi se prilagodio tijelu i fino lijepo mekano a ne premekano

Sad jedino se jos uvijek pitam jel ta kombinacija pjene i memory pjene dobra za vlagu buduci da sam u gradu na moru ili je ipak bolja solucija opruge......hm.

I ne, nemam problema sa spavanjem osim na tvrdim madracima i time sto me mali budi stalno po noci,inace dok nisam rodila savrseno sam spavala na bilo cemu,ali ipak kako kupujem madrac pokusavam naci neki solidan i da nije tvrd,i da se ne mucim s okretanjem jer nemam snage za okrenuti tako velik madrac a niti za otvarati navlaku i stavljat opet gore.

A jos cu manje 10min vjezbat, dovoljno mi je trcati po kuci spremat i pazit malog, a jos i da vjezbam,da bas,taman posla.
I hvala Dpš na savjetu ali ne kupujem nista sto ne vidim i ne probam.
sarari is offline