Pogledaj jedan post
Old 15.04.2004., 13:34   #6
eto po 1000 put googlam po inetrnetu i naiđem na zanimljive stvari.....motessory, waldorf, indigo djeca....


Mislim da je za mog klinju motessory dobar izbor....integriraju djecu s poteškočama u razvoju s njima, tako da i jedni i drugi imaju duhovnu dobit od toga...eto to mi se sviđa...pokušaću na taj način, možda dobijem kakvu reakciju


ovo zadnje, indigo djeca.....čula, čitala i upravo saznala da su u waldorfskim vrtičima bave čak i takvim temama, za malo jasnije obješnjenje evo ovih alternativnih stranica - iskreno pomalo vjerujem, pomalo ne ipak bih trebala racionalno objašnjenje za sve to ali činjenice stoje kako je napisano.

indigo djeca


Lilly,

ne želim tako.... jer frustracija djeteta je oštriji mač nego bilo kakav drugi. Da on odustaje nakon jednog dana bilo bi uredu, ali to može potrajati i čitav tjedan i mjesec...narodski rečeno: napiči se na jednu stvar i ne popušta dok to ne dobije, što u kasnijem životu može biti jako dobro...ali i loše za druge ljude oko njega, a time samim i on gubi..

reebok

Quote:
dapace, vidim jako dijete... s puno mogućnosti ispred sebe... i puno potencijalnih zajeba... ali, ipak, po mom laičkom sudu, iznadprosječno dijete

.... i puno potencijalnih zajeba - to je ono što se bojim, a ja i otac smo tu da usmjeravamo. p.s. hvala na otvaranju očiju što se pravde tiće - eto vidiš koliko sam opetrečena da nisam to vidjela da nemogu ni sama povjerovat..
još jedna mudrica is offline  
Odgovori s citatom