Pogledaj jedan post
Old 12.03.2006., 14:18   #7
Quote:
BUFFET kaže:
Opet ovo zavisi što se dogodilo u te tri godine dali je vlaga ušla u zidove i ako nije bila zatvorena dali je došlo do propadanja, pa dali to treba sanirati sušiti, injektirati i ostalo ali tu ti je inda cijena oko 300 eur/m2, jer ti trebaju za završiti skoro najskuplji radovi, žbuka oko 70 kn/m2, estrih kvalitetan 130 kn/m2, vanjska fasada od 180 kn/m2, soboslikarski radovi zajedno s ravnanjem zidova oko 30 kn/m2, ov ti je ugrubo i cijene su ako radiš legalno i s garancijom, centralno grijanje za takav objekt je oko 50000 kn, struja, vodovod ti je još 20000 kn.........ima najskuplje tek dolazi.
u sunce ti zarko al si ti skup

50 k za centralno? pa od cega to zeusa ti..
vailant plinski bojler sa vrhunskom automatikom (bez obzira sta samo ovdje procitao da se neki bune na vailant ja pouzdano znam da ga jedan projektni ured koji jako drzi do sebe iskljucio ugradjuje jer je to super kvalitetna srednja klasa..viesman i bouderus ne vrede tih novaca) kosta 7 k kuna...radijatore neces platit preko 15 ako imas izolaciju, prikljucak plina je u klc 4 k kuna (cuo sam da nije preko 10 drugdje)..ima tu sad jos detalja al kako do 50 000 dodje

meni je firma racunala podlogu 30kn/m2 + materijal 70 (i to sa vrhunskom izolacijom..zvucnom, termo i hidro)..racun mi je bio stvarno nepotreban..

zbukanje mozes napravit za 45 kn/m2 sa materijalom..naravno bez racuna...

kao sto sam ti napisao na pm 35 k eura je premalo al sigurno nije 70...mozda kakvih 50 ili tako nesto...ako cemo bit malo hrabriji mislim da bi se 40-45 moglo pogotovo ako mislis stavljati laminat i sl. znaci ne palis se na fancy stvari kao ja ..

ako je kuca pod krovom i sve je bilo napravljeno kak se spada onda to za mene nije sanacija nego nastavak gradnje i ne vidim potrebe za nekakvim specijalnim pothvatima..ne bi trebalo biti vlage ni sl...
moja-kucica is offline  
Odgovori s citatom