Pogledaj jedan post
Old 19.06.2009., 13:33   #93
Quote:
andreazd kaže: Pogledaj post
najvjerovatnije se onda znamo, mene su nažalost panduri često odvodili sa utakmica, rijetko koju san vidija do kraja, haha...je, gadna je 91., ne ponovila se.
znan da se do svega teško dolazilo, automatske puške su se kupovale za DEM, ne sičam se cijena mislim da su bile oko 500-1000 DEM. a ko je to moga, ja san bija balavac , lud u glavu. ka i masa njih u zadru...hehe. kažu bežigrad...hm,dalo bi se pričat, pa bilo je ljudi šta su utekli, al di nije bilo. ali isto tako smo stali rame uz rame i grizli skupa i zadrani, i imoćani, i splićani i purgeri i riječani. sa svima njima san bija. od 1991 do 01.01.1996. kad su me potirali iz vojske jer san bija narkoman, navuka se na dop ka prase. danas, fala Bogu, iman familiju i živin kako triba. ali ne mogu zaboraviti šta smo prošli i kakva smo ekipa tada bili. i iz sveg srca san zahvalan ljudima koji su u tim danima bili oko zadra i branili ga, i pomogli da se ne dogodi veće zlo.
Eee , jeli istina da je se tenk zaglavia svom srićon pod grebljem,pa su ga skinuli zoljom ili rpg-om.Tako sam čuja od mištana s Ploča.
Tamo su mi kumovu kuću raznile granate.
Spitamo Zarathusztra is offline  
Odgovori s citatom