Pogledaj jedan post
Old 19.12.2016., 16:21   #50
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
Ne bi vjerovao, ali ja te pričice slušam od 1998. Standardni odgovor na njih mi je - okej, daj mi broj svog dilera, čovjek očito zna posao.

Ali ajd da probam bit ozbiljna, jednom u životu.

Vanzemaljci ne postoje. Sve ostalo o čemu pričaš - stoji. Elite, GMO, ratovi, nafta, namjerno zaglupljivanje kmetova itd, itd.

Bilo bi lako vjerovati u to da takve stvari radi neka izvanzemaljska, neljudska sila. Nažalost, nije tako. Ljudi su pogani gadovi, još od stoljeća sedmog.

Postoje razrađeni sustavi manipulacije masom, nimalo tajne organizacije koje se bave zaobilaženjem demokratske procedure, farmaceutska mafija, trgovci oružjem i slične divote.

I sve nam je to cijelo vrijeme pred očima.

Ne treba mi kurac u čelo da mi otvori treće oko. Sve je jebeno jasno ko dan. Zeta-retikulanci, Orionci, kurci, palci... sve je to nepotrebna mistikacija jednostavne činjenice - ljudi su zla govna.

Da, imamo slobodnu volju. I u devedeset posto slučajeva slobodno odlučujemo biti zli gadovi. Ali se onda ne osjećamo baš dobro, pa kreće samozavaravanje. Ne, nismo zli gadovi. Mi smo dobri. Vanzemaljci, Srbi, Židovi, Reptili, Nacisti... oni su zli. Oni rade sve te gadosti. Mi ne bismo nikad. Ne daj Bože. Mi smo dobri katolici, dobri susjedi, divna i neponovljiva ljudska bića.

Slušaj, jebeno mi je više zlo od toga.



Da, ne moram čitati tvoje postove. Da, mogu te staviti na ignore. Da, nitko me ne tjera da čitam Dejvida Faking Ajka ni stranice jebenih Svjetloradnika. Nabijem ti Svjetloradnike na širajz. Nabijem ti Ajka na nezašiljeni kolac za paradajze. Nabijem i tvoje postove na nečiji tuđi kurac.

Jer ti i tebi slični ovakvim proserima činite baš ono što deklarativno osuđujete - sipate otrov u rezervoar kolektivne svijesti i pretvarate ga u odurnu septičku jamu.

Ne znam kako te nije sram.

Tako lagati, tako izmišljati, tako srati bez ikakvog pokrića. Prvo sam mislila da si na jebenim drogama. Onda sam skužila da nisi. Ne znam tko ti je oprao mozak - najvjerojatnije si to učinio sam sebi beskrajnim seansama meditacije.

Šupalj si k'o crkveno zvono.

Odjebi u troskocima.


Sve što pričaš ovdje i drugdje pričaš o samoj sebi.

Ja bih ti vrlo rado pomogao da mogu , ali to je nemoguće s tolikim negativnim emocijama koje si potisnula u podsvijesno i koje posljedično upravljaju svim tvojim razmišljanjima i viđenjem vanjskog svijeta.
Cosmic Wanderer is offline  
Odgovori s citatom