Pogledaj jedan post
Old 26.09.2017., 16:30   #54
Stvari su vrlo jednostavne, dobiti ces je tek kada ces biti spreman potpuno je izgubiti.

Nema ti drugo nego iskoristiti priliku i postati muškarac. Ako ne upali, kreni dalje. Ovo iskustvo sigurno ce ti pomoci da sljedeci put uhvatis zenu svojih snova, tako da je ovo win-win situacija za tebe.

1. Prvo, moraš identificirati SVE svoje osjecaje za nju i vezane uz nju. Dakle, i one negativne. Ljubav, privlacnost, ljutnju, ljubomoru, nesigurnost itd... Sto god imas u sebi.
2. Drugo, moras sve te emocije iznijeti i imenovati ih i to njoj u lice. Onakve ogoljene kakve jesu. Pri tom, moras paziti da ne zvucis optuzivajuce, a to ces postici na nacin da se skoncentriras samo na sebe i na to kako se TI osjecas, a ne na to kako njeni postupci utjecu na tvoje emocije. Na taj nacin pokazati ces da si muskarac koji cijeni sebe, a to ce povisiti tvoju vrijednost u njenim ocima.

Dakle, ako ti je stalo do nje, a istovremeno se osjecaj nesigurno zbog toplo/ hladnih obrazaca u vasem odnosu reci ces joj nesto tipa ovo:

- "Stalo mi je do tebe i volio bih biti u ozbiljnoj vezi s tobom, ali to sto kad se zblizimo i onda mi kazes da ne zelis ozbiljnu vezu me ucini zbunjenim i nesigurnim i pomalo tuznim i mislim da se ne mogu vise izlagati tim osjecajima jer me boli takav odnos."

Ako je imalo vrijedna tvoje paznje, ona ce ti vjerojatno reci da joj je zao, na sto ces joj reci:

- "Razumijem te, stalo mi je do tebe ali ne mogu si vise to raditi. Volio bih biti s tobom u ozbiljnoj vezi i skroz je okej da uzmes par dana razmisliti."

I onda ces je pustiti. Neka bude slobodna, a ti kreni dalje. Ako ti se javi, pazi da je to zato sto zeli biti u ozbiljnoj vezi s tobom. Ako ne, prekini kontakt. Puste je neka ide.

Poslano sa mog HTC Desire 626 koristeći Tapatalk
Blackheartgirl is offline  
Odgovori s citatom