Pogledaj jedan post
Old 08.05.2007., 12:59   #15
Bila sam jucer kod psihijatrice ali je nema cijeli tjedan idem danas doktorici opce prakse, nisam mogla sama ici neka paranoja me puca ne mogu iz kuce izaci sama i uopce nemam osjecaj za vrijeme. procitala sam nuspojave sve kaj je meni tam i pise. nisu mi vise zjenice prosirene i sad vidim normalno ali mi je i dalje zlo i vrti mi se, hiperaktivna sam, par sati zivcana pa se pol sata mogu blesavo smijuljiti i evo ta paranoja nekakva se pojavila, ne mogu se skoncentrirati na nis..ne znam kak da uopce opisem kako se osjecam. jucer sam bila tolko izgubljena da sam umjesto xanaxa navecer popila jos jedan seroxat i na svu srecu na vrijeme skuzila da drzim krivu kutiju pa sam ga stigla pljunut, necu ni razmisljat sta bi bilo da sam ga progutala..mislim da dva u jednom danu nebi izdrzala.
I ja mislim da su mi promasili terapiju jer sam ju dobila samo nakon jednog uvodnog razgovora i psiho testa, u uvodnom razgovoru nisam cak ni razgovarala sa zenskom nego je pogledala staru povijest bolesti u kojoj samo pise sta sam pila od lijekova i ona je odma propisala ove a kad sam dosla drugi put nakon obavljenog testiranja pitala me da sta vec nisam pocela piti nove lijekove ja sam joj rekla da nisam kad je rekla da cemo postepeno mijenjati terapiju i doktorica opce prakse mi nije htjela napisati nove lijekove pa me psihijatrica sprasila van i rekla neka ne dolazim vise ako ne krenem s ovom terapijom. To je bilo sve od razgovora..tako da ne kuzim bas po cemu je zakljucila da bi mi ovi lijekovi trebali odgovarati. Popila sam i danas znaci da mi je to 4 dan terapije vidjeti cu danas sta ce mi reci moja doktorica jer psihijatru mogu tek sljedeci tjedan.
Zanima me jos nesto jel se smije prekinuti terapija recimo da sutra ne popijem seroxat uopce, ovako mi je lose mislim da mi ne moze biti gore ako ga ne popijem ili da stvarno trpim jos tjedan dana?
I mene muci odabir pravog psihijatra nisu uopce novci problem isla bi i privatno samo ne znam kome.....
__________________
Remember my name because you'll be screaming it later...
vision6 is offline  
Odgovori s citatom