Pogledaj jedan post
Old 17.05.2012., 18:05   #966
Ma nismo svi trijezni, evo ja sam pijan

Ustvari nisam pijan al sam na liječenju. Pio sam 20 godina. Ispočetka pomalo, nekad vikendom, pa svaki vikend, a onda nekad i radnim danom. Nije tako bilo non-stop, bilo je i nešto prekida od koji mjesec ili tjedan.
Nisam skužio kad je bila ta granica iako sam zbog alkohola napravio puno gluposti, uglavnom štetu sebi i ljudima oko sebe. "Planirao" sam i prije otići na liječenje, ali mi alkoholičari smo veliki manipulatori tako da i sami sebe ubijedimo u nešto. Došlo je do onog "mogu i sam prestati". Onda sam opet pio manje, pa se počeo jače napijati. Na kraju sam odlučio otići na liječenje. Ustvari me žena pogurala, a i meni je već dopindilo. Dogovorio termin, a pošto je termin bio za mjesec dana, u tih mjesec dana sam se još 2 puta ružno napio i par puta pomalo. To mi je bio oproštaj.
Sad sam mjesec dana na terapiji, pijem antabuse, sviđa mi se kako ljudi tamo rade i bolje mi je. Puno mi je lakše uz stručnu pomoć. Ne mislim više uopće piti jer mislim da sam popio i previše za jedan normalan život, a pošto sam bio neumjeren, sada više nemam. Pojeo sam svoju polovicu čokolade a drugi je još imaju jer jedu polako. Sam sam si kriv
elloco is offline  
Odgovori s citatom