Pogledaj jedan post
Old 06.09.2008., 10:29   #80
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
pročitao sam postove svih vas koji ste izgubili majku.suze su mi potekle na barem 3-4 posta.ne mogu si zamisliti vecu tragediju u životu od gubitka mjake(pošto nemam djece).divim vam se na snazi,hrabrosti i borbi nakon gubitka majke.natjerali ste me da razmislim o tome kakav sam prema svojoj majci,koja je(kao i otac) cijeli život krvavo radila da bi mi imali sve što nam je potrebno.nikad joj nije bilo teško učiniti bilo što za nas.zato se sad,čitajući vaše postove,osjecam kao govno zbog zbog svog odnosa prema njoj koji je bio pun otresanja,vrijeđanja,izderavanja isl.priuštio sam joj hrpu razočaranja a ona mi i dalje vjeruje 1000%.jednostvno,trenutno se osjećam kao zadnje govno.
Nemoj se osjećati trenutno kao zadnje govno, nego trenutno poduzmi nešto po tom pitanju
Vjeruj, majčino srce je veliko: u njemu ima mjesta za svu ljubav, za oprost, nježnost i blagost.

Ako smo te natjerali da razmisliš o vašem odnosu, drago mi je. Jer, gledaj, imaš tu mogućnost, tu šansu da ispraviš (ispravite skupa) vaš odnos, provedete još vremena i vremena zajedno. Uvijek će biti težih trenutaka u bilo kojem odnosu. Važno je što ćemo od takvih trenutaka napraviti: optuživat se do kraja međusobno, prebacivat krivnju s jednog na drugog, sjest za stol i ko ljudi mirno raspravit o svemu, pokušati promijeniti...

Sretno!!
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom