Pogledaj jedan post
Old 13.03.2015., 00:01   #15
Quote:
Retra kaže: Pogledaj post
Ne smije pušiti u kući jer si joj ti to zabranio. Zašto ne bi mogla zapaliti pod napom ili uz prozor? Gdje puši kada vani pada kiša ili snijeg? Je li ok da se vani smrzava?
Da. Odmah na početku. Ne želim da mi djeca udišu dim cigarete u svojem domu. Ne želim da mi prostorije imaju miris dima cigarete. Ne želim da mi odjeća smrdi po cigaretama.

Može otići u garažu, u podrum, na voćnjak, na livadu.
Slobodno se prikladno odjene, to joj ne branim.


Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post

Prvo ta famozna zabrana pušenja u kući. Ja sam nepušač i jasno mi je s te strane sve što pišeš, ali koncept ZABRANE odrasloj osobi, k tome partnerici, mi je skroz stran i odbojan.
Prepostavljam da je riječ koju si pregazio bila ucjena?

S druge strane ona-da ima ikakvu želju popraviti stvar, potrudila bi se barem sat-dva dnevno ne osjetiti se na cigarete. Pred spavanje, kad završi sa zadnjom cigaretom, opere kosu, obuče čistu pidžamu/rublje, opere zube i ispere usta vodicom. Ako zna da tebi to toliko smeta (a zna), uz malo dobre volje može itekako minimalizirati miris i okus cigarete na sebi. Ok, ne stalno, ali ni ne treba stalno, dovoljno je da joj je želja za tobom i blizinom jača od cigarete tih sat, dva, tri dnevno. Očito nije, to je isto simptomatično.
O pušenju u kući sam odgovorio gore.
Zadah cigarete dolazi iz pluća i mislim da treba barem cijeli dan da nestane,ako ne i više. Uzalud su sva moguća sredstva kojima bi pokušala neutralizirati miris/smrad. Osjeti se i dalje.

Ucjena?
Rekao sam joj da mi to smeta i da je ne mislim ljubiti ako će redovito pušiti.
Ako je to ucjena, onda da, ucjenio sam je.
NisamKriv is offline  
Odgovori s citatom