Pogledaj jedan post
Old 17.09.2016., 20:32   #96
Quote:
Guns of Brixton kaže: Pogledaj post
Nema toliko drame u gay Židovu, ali vjernik katolik i gay...it's a sin! Zna čovik šta radi.
Kao kad je Super Silva hodala okolo s najvećim sisama ikad i ogromnim križem koji je tu visio i svima tko je htio slušat govorila kako je jako tradicionalna, ne vjeruje u seks prije braka...blah.

(Žao mi je zbog pizdarija koje su joj se izdogađale kasnije ali neko vrijeme jeste bila freak of the day)
Pa ovisi kojoj tradiciji pripada. Ako je rijec o ortodoksnom Zidovu ima drame i te kako. KOnzervativci su do nedavno bili rame uz rame sa katolicima, ali od 2007 ( mislim ? ) se stav poboljsao u smislu da LGB osobe mogu postati rabini i hazzani, kao i neka vrsta ceremonije prilikom ulaska u istospolnu zajednicu. Liberalni je naravno sasvim ok.
No, ovdje je stvar sto Milo sa zidovstvom povezuje jedino izjava kako mislii da mu je baka bila Zidovka!?!? Mislim, jos jedan WTF?
Barem ja nisam nasao nikakvu drugu poveznicu....
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom