Pogledaj jedan post
Old 18.11.2016., 21:12   #46
Mislim da ste se krivo razumili dakle, uz polozen ispit za licenciranog racunovodu biti ce potrebna i fakulteska naobrazba. Ono sto je meni i dalje upitnik sto se podrazumjeva pod fakultetom ( visa, prvostupnik?) I koliko se sjecam RRIF je licencirao i knjigovode sa srednjoskolskom nabrazbom ali sa dosta godina radnog iskustva na rukovodecim pozicijama, ali nisam 100% sa ovim, ne mogu se sjetit
Dakle hocemo li mi samo sa zavrsenim 4/5 godisnjim fakultetima i vise imati mogucnost dobiti licencu? I sto ce biti sa legijom ostalih koji su uredno platili RRIF-u licence, iako istina ovi im nikad nisu obecali da ce to biti i drzavno licenciranje?
Iako, opet na kraju s obzirom da ce se navedeno odnositi na vodenje knjiga drustvima u kojem knjigovoda nije zaposlen (uglavnom servisi) pretpostavljam da ce navedeno zavrsiti na nacin da ce svaki servis imati jednog licenciranog koji ce supotpisivati navedene knjige ko na traci. A ovo povlaci ono najbitnije pitanje...kakva ce biti odgovornost licenciranog racunovode?
ChaosInMotion is offline  
Odgovori s citatom