Pogledaj jedan post
Old 20.04.2017., 19:15   #53
Može savjet ako je tko imao sl.situaciju?!

Kćerka(8god.) ima problem mjesecima sa mliječnim zubom(gornja četvorka desno,brušena ,zaplombirana),zubarica nas maknula od sebe jer je mala inače imala problema sa sinusima i obišli smo sve,snimali sinuse,prehlade i začepljenja prošla,a bol u toj desnoj strani čeljusti ostala,snimke sinusa odlične.Bol se ne javlja tjednima i onda krene,pomažu nam otopli oblozi (jer sam mislila da su sinusi pa grijala)i lijekovi protiv bolova(kratkotrajno),u međuvremenu je zbog upala grla popila 2 antib.i boljelo nije,no sad opet od subote s prekidima boli,nekad jače,pa mora popiti tabletu,nekad manje pa pomogne topao oblog.Jučer su me s ORL vratili njoj jer je snimka sinusa odlična,ona i dalje tvrdila da nije do zuba,ali joj izbrusila malo između tog i susjednog zubića jer joj možda hrana tamo ostaje i neka idem to slikati,ali kako NIJE hitan slučaj,nek se naručimo u bolnicu/dom zdr. za snimanje svih zuba.Popiz...sam i otišla privatno i vratila se sa snimkom,svi zubi ok,ali skontala je da joj možda plomba dira živac jer je malo dublje brusila,ali mi kaže da ako joj izvadi plombu,ne smije ga više zaplombirati,mora ostati otvoren???(a ne može ostati otvoren jer će ju boljeti vjerojatno).I ako bol ne prođe do ponedjeljka,nek dođem pa ćemo vidjet.Naravno da ju boli,ja joj zube perem,hrane nema,a zub boli(sutra idem k njoj).Nemam pojma što da napravim,dal da ga otvori ili da ga odmah vadi-možda je netko imao sličnu situaciju,hvala!
__________________
Moj album
SMOKILI2 is offline  
Odgovori s citatom