Pogledaj jedan post
Old 17.09.2017., 18:17   #60
Najveca i najgora posljedica je ta sto me MPO nazalost promijenio kao osobu...mozda sam i sama kriva jer sam to dopustila, ali 7g. pokusavanja, jedna beba izgubljena u 13tt, druga u 9tt, odurno radno mjesto i poneki losi odnosi s clanovima obitelji su kumovali tome da sam zavrsila na redovitoj psihoterapiji, trenutno uz medikamente. Nikada nisam mislila da ovako dugo necemo uspjeti, nisam mislila da cu se baviti mislju sto dalje ako nikada ne uspijemo. Fizicki sam isto na neki nacin odraz kaosa iznutra....od kila, do borbe s pcos, stitnjacom, bolovima u ledima....suprug i ja se trudimo zaista oko nas dvoje. Oko nas kao para i ne damo da nam ovo sve satre brak. Uskoro mijenjam radno mjesto, a nadam se da ce time bit rijesen jedan dio negative koju nosim. Ali evo trenutno je period kad sam bas low. Pustila sam uzde i znam da cu ih kroz koji mjesec opet uhvatiti i imati prividnu kontrolu nad zivotom. Uglavnom htjedoh rec da je mene MPO sje** onako posteno, psihicki, natjerao me da se manje smijem i to mu zamjeram.
vg1983 is offline  
Odgovori s citatom