Pogledaj jedan post
Old 13.12.2006., 15:17   #8
hahaha bacanje torte uokolo... vidis, to nisam cula...pa di ja zivim!? (dobro ne u dalmaciji ocito.......)

hmmm...mi pokusavamo nesto iskombinirati. on nece dolaziti po mene..nece biti harmonikasa, trubadura ni iceg slicnog...podvezica ce biti, vjerojatno i hranjenje tortom, jer mislim da to dodje bas simpaticno...buket i to naravno...

er...nemam pojma vise sto?! znam da ovdje imaju 2-3 obicaja koja ionako necemo postovat. pr. majka mlade mora nositi sesir dok god ne prodje prvi ples, znaci citav dan, kroz ceremoniju i to, i tek mislim nakon prvog plesa ga smije skinuti...pojma nemam zasto al tako je.

jos sam u procesu prikupljanja nekih zanimljivih obicaja s ove strane, pa javim ako sto nadjem.

a sto se barjaka tice i sl. to mi je nenenenenenene!!!! nisam taj tip i ne pase mi kad sad meni na piru idu nekom zastavom mahat pred nosom, pa ju onda jos objese negdje u salu! ma ni slucajno!

znam da kod civilnog vjencanja mora biti obje zastave, tako da cemo mi donijeti one male sta na stol dodju, hrvatsku i englesku, i to je to.
kitty b is offline  
Odgovori s citatom