Pogledaj jedan post
Old 13.01.2007., 14:17   #1
Red face Što vas je najviše iritiralo i iznenadilo u trudnoći..

Drage kolegice trudnice,


Obzirom da sam ušla u 36 tjedan i mogu bez imalo srama reć da sam već «đombe» u klasi trudnica ; ajmo redom podijeliti čudna otkrića i najveće iritacije u trudnoći

1. Otkriće- Muškarci su daleko veći gentlemeni prema trudnicama nego žene. To me definitivno šokiralo. Žene idu od jedne krajnosti – imam feeling da bi me najradije laktom opizdile do onih koje me krajičkom oka gledaju sa stahom (ova druga krajnost doduše me podsjeća ne sebe samu u pred-trudnom stanju ). Muškarci zato- al doista u 100% slučajeva – svaka čast.

2. Iritantno do boli- ljudi koji vas površno poznaju (pretežno na poslu) imaju potrebu pitati too much pitanja – neka od njih niti moj ginekolog ne pita. Jel visoko, jel nisko, di je posteljica, mislim.. WTF??????????????? I doista mi je ne jednom došlo tiskati majicu sa podacima: spol- termin poroda . Ne razumijem? Bloody jedini razlog zašto je trudnoća public informacija je zato što je vidljiva.. koji klinac i zašto bi bilo kakve podatke o trudnoći dijelila sa ljudima koje sam u 3 godine vidjela 3 puta u liftu??? E da, žifčana faca, neljubazni kratki odgovori, drkanje po mobitelu tipa «užasno sam busy» - ne pali kod ovog tipa ljudi – ako su odlučili izvesti ginekološki cross-examining – nema majci da ih netko zaustavi

3. Bloody iritantno- čitala sam al svega mi – prije trudnoće sam mislila da mediji pretjeruju; ljudi doista imaju potrebu lovit se za trbuhe trudnica koje jedva poznaju!! Ljudi nemojte to za boga radit, pa jel mi hebeno ličimo na Buddhe??

nastavite niz ...
__________________
To prove his love for her, he swam the deepest river, crossed the widest desert and climbed the highest mountain.She divorced him.
He was never home.
Sandra October is offline  
Odgovori s citatom