Pogledaj jedan post
Old 14.01.2007., 09:28   #13
Prekopirat cu neke izjave cura i klanjam se tome:

1. Ljudi doista imaju potrebu lovit se za trbuhe trudnica koje jedva poznaju!! Ljudi nemojte to za boga radit, pa jel mi hebeno ličimo na Buddhe?? - To mi uzasno ide na zivce i stvarno ne zelim svaciju capu na svome tijelu, pa valjda sami biramo s kime cemo biti intimni, s kime se dirati, s kime sexati

2. Nervira me kaj mi svi dijele svoje savjete... - Takodjer!!!! Pogotovo ljudi do cijeg misljenja ne drzim i nikad nisam, dodje mi iskopati im oci

3. svi mi nude pomoć ali se nitko nije sjetio nešto i napraviti - Istina, ja sam vec drugi puta na mirovanju i osim mame ne primjecujem nikoga drugog, sestra mi dodje u posjetu, ali nju kuzim ima dvoje djece i obaveza prek glave. Ali neki su ljudi nudili pomoc i vec smo dogovorili i detalje, a sada ih bas niti nema u mojoj blizini

I mene zivciralo ono sa jel se beba mice i jel ozivila (ne, mrtva je), i dan danas me nervira za poludit! Jos me uvijek ljudi pitaju to isto, pa halo, jos malo pa idem roditi, normalno da se mice.
Ja onda kazem da se ne mice, i da ju ne osjecam (da im ne padne na pamet dirati mi trbuh )

Ma znate kaj?
Ustvari me nervira SVE sto dolazi od zlih ljudi za koje znam da im i tak nije stalo do ove bebe!
Koji klinac me ista pitaju?
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom