Pogledaj jedan post
Old 12.08.2010., 14:55   #1027
Thumbs up

Quote:
rusha kaže: Pogledaj post
Da, malo je teško nakon toliko godina pokušat ispipati situaciju opet ispočetka jer se možda sad njoj nešto sviđa što joj se pred pet godina nije sviđalo. Ljudi se mjenjaju pa tako možda i ona sad želi nešto više ili nešto drugačije a ti se bojiš ponuditi i probati. Kužim te, jer naravno da se bojiš ispasti glup/nerazuman/naporan ako ne pogodiš što je to točno. Ako je ona stvarno sad ima neke druge želje trebala bi ti nekako dati do znanja. Naravno, sve to pod uvjetom da ona sama zna što želi.
Mislim da smo MM i ja kroz godine jedno drugome dali do znanja što kome paše. E sad, prije dvije godine najviše sam voljela svoj krevet i svoju komociju. Sad mi možda više ne bi toliko smetalo ni neko "egzotičnije" mjesto Ali kako da on to zna ako mu ja ne kažem ili ne pokažem? Neće me sigurno samoinicijativno priklještit na zid neke garaže nakon što sam mu pred toliko godina 7 puta rekla da mi je to bezveze. Komunikacija, komunikacija, komunikacija...i to preferiram neverbalnu komunikaciju u ovom slučaju. Možda za početak da ja njega nekamo odvučem, pa će čovjek valjda znat za ubuduće.
Ovo je sad malo karikiranje i teoriziranje, ali kužiš što hoću reći.

I ovo što RinaRea kaže; Možda je njoj baš pasalo onako. Zašto si išao mjenjati? Je li ti rekla da joj je loše? Meni isto ne pašu duge predigre i "vođenje ljubavi".
Hvala. Mislim da o tome trebam razmisliti.Ima nešto u tome.
Što se tiće promjene načina i vremena.Nastojao sam to promjeniti jer ona nikad nije došla do kraja.A htio sam da i ona osijeti draži toga. Što se tiće vremena sve ovisi koliko njoj treba.Nekad je to 10-15 min a nekad i sat i po( NE zato što ja toliko mogu)
A i sve si više mislim da se više trebam psvetiti direktnonjoj nego forumu.Vidim ja 100 ljudi 100 čudi al ni jedna moja žena..
Hvala puno RUSHI i diivljoj rijeci koje su mi dale dosta smjernica pa bile one meni po volji ili ne.
Pozdrav narode ma gdje bili........................
hapyman is offline  
Odgovori s citatom