Pogledaj jedan post
Old 14.02.2012., 08:54   #459
Pozdrav,

ja ratujem s Vipom

Imam ugovor za sinov mobitel. Obzirom da ga ja ne koristim i ne čeprkam po njemu, tek sam prije 15 dana otkrila da on više ne može telefonirati s njega jer mu je uskraćena usluga. Zablokiran je jer se nisu uspjeli naplatiti računi za 11. i 12. mjesec. On nije ništa rekao da je dobio SMS o računima

Prilikom ugovaranja potpisala sam zahtjev za trajni nalog i mislila problem riješen. Obzirom da je pretplata mala nisam ni primjetila da nije naplaćena s računa.

U svakom slučaju situacija je slijedeća:
1. Vip tvrdi da je odbijena autorizacija trajnog naloga, iz PBZ-a kažu da nisu ni zaprimili zahtjev za naplatom i da je trajni nalog aktivan.

2. Ne mogu pristupiti specifikaciji poziva jer je račun na MOJ VIP blokiran. Isto tako ne mogu ni dobiti podatke za novi račun jer ne mogu pristupiti toj stranici - što znači da će mi opet naplatiti opomenu 25 kn. Sad sam platila napamet račun za 1. mjesec iako nemam ni poziv na broj ni model.

3. Račun za 12. mjesec ne želim platiti jer je 10x veći od njegovog normalnog računa. Zašto!! Zato što Vip tvrdi da je bilo internet prometa za 310 kn. Mobitel koji je u pitanju je Android i na njemu je od samog početka isključen data trafic, što znači da se može spojiti samo putem WiFi.
Na izlistanju koje sam dobila teškom mukom iz Vipa vidi se da je promet napravljen tijekom školskih praznika kada je sin bio doma i koristio kućnu mrežu. Također vrijeme kada je napravljen promet je od 00:00 do 01:00 u noći. U to vrijeme mobitel nije korišten!!!!

Pošizit ću.
Imam li ikakvih prava da mi Vip dokaže da je taj promet stvarno napravljen jer gadovima ne vjerujem ni kolko je crno pod noktom!!!

Imam li ikakvih prava da ne platim troškove opomene jer se Vip nije ni pokušao naplatiti od banke??


Hvala unaprijed (sorrite na monologu)
__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Odgovori s citatom