Pogledaj jedan post
Old 20.06.2009., 02:02   #189
ja stvarno ne znam zašto svi misle da ako žena ispriča da su doktori neljubazni otresiti i bezobrazni itd da je ta žena zapravo kriva jer je imala krivi stav i sl. Ne želim plašit nikoga al ja sam rekla svoje- nit sam pisnula niti išta zahtjevala a ponašali su se prema meni ko da sam govno. Većina žena koja ima lipo iskustvo s poroda na firulama ,primjećujem da je imala ili muža uza sebe ili vezu u bolnici. pa jel toliko teško shvatit da je to ključ svega? ako je tata na porodu svi su zlatni, imaš lipi novi krevet,poseban tretman. ako nemaš muža uza sebe ni vezu u bolnici a dopadne te gospon kojem je žena digla tlak prije 2 ure doma,e onda je skroz drukčija priča. Mene su razrezali britvom po klitu,dobacivali neumjesne komenatre o mojoj kilaži, vrijeđali, komentirali da sam u kurcu (baš ovim riječima- a objašnjenje je bilo DA SAM MOGLA RODIT IMA 2 URE I DA ŠTA SE SAD TU NATEŽEM,PARI DA JE RODIT NEŠTO STRAŠNO TEŠKO),kad sam prije izgona počela vrištat od bolova došla babica i dere se "ajde isusa ti skuliraj se, budeš li se derala zatvorit ću ova vrata" (rodila sam 10 min nakon toga), bila sam sama samcata cijelo vrijeme u boxu i premda sam zazivala da dođu nisu dolazili nego su ispijali kavu i cerili se (čula sam ih) a u rodilištu nije nikog bilo osim mene,NI JEDNA ŽENA. Mojoj bebi je glava već izlazila kad su napokon došli do mene i ni 10 sec nakon toga sam rodila,pitam se ŠTA BI BILO DA SU DOŠLI 15 SEKUNDI KASNIJE?, doktor mi je napravia epiziotomiju uz riči "a u pič.. materinu" a te je riči non stop ponavlja dok me šiva,nisu mi dali ništa protiv bolova,sve naživo i olađeno šivali... Ne možete tvrdit da one koje su imale loše iskustvo da pretjeruju i da SVE zahtijevaju,i da su sve takve žene razmažene. to jednostavno nije istina. Moraš imat ili vezu ili puku sreću da ti bude dobro. Moje iskustvo me ponizilo ka ženu,nepovratno. Srećom pa da je s bebom sve bilo u redu
Azrael20 is offline  
Odgovori s citatom