Pogledaj jedan post
Old 16.07.2005., 00:36   #67
Quote:
fish 1968 kaže:
Ja sam i napisala mejl zbog mama kao što je big blue. Ne 2.5 godine tv-a i komocije nego normalnog života. Dijete je dio obitelji, a svaki član obitelji ima u njoj svoje mjesto. Ja držim da u ozbiljnim stvarima kao što su jelo i spavanje definitivno nema zezanja. To moraju biti rituali i uvijek u isto vrijeme. ...A to što je bebač pola sata plakao kad je imao 8 mjeseci ne doživljavam kao ostavljanje bespomoćnog djeteta u mračnoj sobi. Zato tvrdim da nije "problem" spavanja u djeci nego roditeljima. Takvo mišljenje roditelja (bespomoćno, ostavljeno dijete) bebači "osjećaju" i reagiraju. Oni sve kuže.
Kaj brijes ti i jelo i spavanje uvijek u isto vrijeme? Ti jedes iz dana u dan tocno u isto vrijeme? Ili ides u minutu u isto vrijeme na spavanje....pa i beba je mala osobica i jedan dan je gladna prije drugi dan sat vremena kasnije i sama ce dati do znanja kad je to....i jos ides pisati da big blue nije reagirala na plac vlastitog djeteta.....da je mogla zivjeti normalan zivot. Koja drskost u ovoj izjavi!

Pola sata plakanja ma da je tudje i da lezi na cesti ne bih ga mogao pustiti da place pola sata i zove me, a kamoli svoje.
Naravno da bebaci sve kuze, tako i kuze manjak osjecaja kod osobe koja ih ostavlja da placu i/ili vriste u kreveticu u mraku dok slusa kad ce im dojaditi pa ce prestati...
dodouprolazu is offline  
Odgovori s citatom