Pogledaj jedan post
Old 18.08.2014., 16:55   #49
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
¸Ti znaš kako funkcionira taj institut i tko tamo radi. Hvala Bogu da je za vrijeme Kostovića med.fakultet nešto dobio,jer prije i poslije njega nije niđšta sagrađeno,niti se je nešto radilo.
Da, znam oboje...i to relativno dobro.
Vidim da ti smeta obiteljski nepotizam unutar institucije ali izgleda ne onaj na međuinstitucijskoj razini. Kostović svojim znanstvenim radom (kao i njegovi suradnici) ničime nisu opravdali toliki novac za ulaganje u vlastiti znanstveni rad. Institut je primjer nepotizma bez premca u znanosti u RH. Veči od Radmanovog nepotizma s time što Radman nekog kulca u svjetskoj znanosti i znači. Čak je Kosta kao ministar stavio kao prvi nacionalni prioritet znanosti istraživanje mozga (pogodite svi čime se Kosta bavi). Kad su se nakon toga i drugi javljati za lovu i spomenuli vlastita istraživanja mozga kao državni prioritet rekao je da su zapravo kronične bolesti prioritet a ne i akutne (pogodite jel se Kosta bavi kroničnim ili akutnim bolestima mozga). Ne spominji mi tu štetočinu. Dobro si rekao, Medicinski fakultet je DOBIO institut na poklon ali ne i zaslužio uz to kaj institut nije neka posebno kvalitetna institucija niti danas...kao niti onda. Mislim OK oni rade, ništ posebno ali prošlo je i valda 20 godina od izgradnje......
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom