Pogledaj jedan post
Old 12.01.2017., 08:35   #2773
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
pa napomenula sam prakticiranje.
no da, sve u svemu nemam ti kaj reci nego da su stvari u tvom svemitu drugacije nego u mom, ocito.
u svakom slucaju, buduci da mi je bitni da mi dijete odrasta bez ideja da je sex grijeh, bilo homosexualni bilo heterosexualni, nece ici na vjeronauk.
o polozaju i statusu zene zbilja necu jer kako sam rekla, ocito ne zivimo u istim svemirima
na srecu ili žalost mi ipak živimo u istom svemiru koji je statkan od razlicitosti i, po meni upravo ta razlicitost mu daje ljepotu a, neki ovdje svjesno ili nesvjesno tu razlicitost pokušavaju pretvoriti u jednoumlje neistinama i vrijeđanjem neistomišljenika.

vjeronauk je stvar izbora, svak od nas ima pravo izabrati dal ce mu dijete pohađati isti ili ne.
mene osobno ne zanimaju tvoji (niti iciji) razlozi zašto dijete ne šalješ na vjeronauk, to je tvoj izbor i meni je dovoljno... al to ne znaci da cu prešutjeti neistine kojima pokušavate opravdati sebe.

i sex za crkvu nije grijeh, ne uci krivo dijete, grijeh je zlouporaba istog,
kao roditelj, cisto sumnjam da je ikome svejedno kad ce i sa kim ce mu dijete stupiti u intimni odnos, kao i kakav ce stav imati prema njemu al, o tome kao i svemu drugome ne sudim, pa bi bilo fer da ni "ti" ne osuđuješ mene
tanita is offline  
Odgovori s citatom