Pogledaj jedan post
Old 28.07.2017., 07:26   #7682
Quote:
medolinaxx kaže: Pogledaj post
bok svima, evo jedne nove u pripremama. Dakle dragi i ja smo se napokon zaručili i sad razmišljamo o vjenčanju. uglavnom znamo da bi sve to bilo za 2 godine i imamo i neki datum u glavi. kada bi bilo ok da rezerviramo salu, a da ne misle da smo poludili. Jer nekako mi se 2 godine ranije čini previše
Ja sam rez dvije godine prije jer smo htjele točno određeni datum i mjesto. Sad ćemo i fotografa i bend kroz par mjeseci (god i pol prije). Sve ostalo, pozivnice, pokloni, cvijeće, šminka, frizura, vjenčanica i slično ću rješavati pola godine prije i do tad sam mirna. Uz to, mi kupujemo stan pa mi se zbilja neda uz proces kupnje stana, odvjetnika, banaka pa uređivanja stana još npr. slušati bendove i slati upite za bilo što. Ali kažem, nama je malo specifična situacija jer nam nijedan drugi datum i mjesto nisu dolazili u obzir plus sve ovo što nas sada čeka.

Ako ti je svejedno za datum, mjesto ti ne igra baš veliku ulogu nego imaš par sala u vidu i dolazi ti opcija petak bez problema možeš to godinu prije. Kolegica je čak 7 mj prije
ribic is offline  
Odgovori s citatom