Pogledaj jedan post
Old 06.03.2009., 14:59   #16
vec sat vremena trazim po internetu o uranjenoj menstruaciji i napokon sam nesto nasla...uglavnom, studentica sam i imam decka vec 2 god i imamo redovite spolne odnose, naravno sa zastitom...ne pijem tablete jer sam ucila o njima u srednjoj skoli i znam kakve su sve nuspojave moguce...e sad ovo me muci:


u osnovnoj sam bila sportski tip, ali dolaskom u srednju skolu prestala sam se bavit sportom, sve se svodilo na tjelesni.dolaskom u zagreb na studij postalo mi je malo dosadno pa sam se htjela necim pocet bavit i prije par dana pocela sam se bavit tajlandskim boksom, malo za rekreaciju. menstruaciju sam zadnju dobila 14.02.2009., i istu vecer kad sam se vratila sa treninga (04.03.2009.) primjetila sam svijetlo crveni iscjedak na gacicama...mislila sam da da je to zbog toga sto je trening bio isrpljujući i sto se dugo nisam bavila sportom...medutim danas kad sam se probudila shvatila sam da sam dobila menstruaciju i to 8-10 dana ranije (ciklus mi traje 28-30 dana)...sad jel moguce to da je to zbog toga sta sam opet pocela sa pojacanom tjelesnom aktivnoscu ili je posrijedi nesto drugo...

molim vas da mi napiste bilo sta jer me strah...
maja0106 is offline  
Odgovori s citatom