Pogledaj jedan post
Old 23.05.2009., 21:20   #16
toliko o točnosti Tom Toma....i Liese.......dovela me na prevodnicu ......rijeka Neckar...al kud bi Rudi nek prema brodovima?
Moram reč da ako se ponovo rodim ....idem za kapetana na riječnim brodovima....stanuje na brodu , putuje ko trucker ali je doma!!!!!!

Ajde Ruda, okreni se i kruži malo ..........moram naprijed do deponije ....okrežem se n a deponiji ....bem ih lude ....pa znali su da budu tu kamioni prolazili a oni je tako usku napravili ..........Švabe!

Konačno sam našel .....skoro pa sam dobro bil....samo kaj odavde nisam mogel do skladišta ...bilo kako bilo , iskrcao ja to ......
Javim se Michaelu ...........kaže za Gross Umstadt ...........opet Resopal .........i opet 180km prazan .....al nije moje da razmišljam na to !

Vozim i zove ...kad bum tam pita ? rekoh za 2 ure ...još pauzu moram delat ...pa kaj nisi delal pauzu kod mušterije pita .........mali rekoh, odjebi ......jel ti kad ideš klopat imaš mira ? ili ždereš pred monitorom i svaki čas se javljaš na telefon ? Ne ....pa onda ....ko te šiša .....kad delam delam , kad imam pauzu imam pauzu ......al onda nebuš danas više tovaril kaže ...........pa onda pitam ? pa buš imal dužu pauzu veli .....pa onda kaj to ima veze?
Šuti ....šutim i ja .......neću se svaditi ......odem do Resopala i dobijem ipak još utovareno ......koji kxxxxxc onda gunđa?

Krenem da ću do Hanau po Bundestrasse ...nadam se da ću stić bar do Wilmsdorfa na A 45 , autohof novi, tu je moja Sybila i Sabina ......teško mi se odlučiti koju bi prije heheheheheh

Vraga, došel sam samo do Dollenberga.....stal se u drugi red.....kad stoji neko pored mene kuca na prozor ...pita kolega Rus imam li cigaretu, kaže htio kupiti ali mu zatvorena kartica ....ma dam čovjeku 3 ne jednu ....iskren je ....rekoh ajmo onda na pivu bum ja platil.....ja bacam fore on se valja od smijeha.....

Restoran je AXXE .........tu ko ide ovamo ima na Ratsplacima AXXE restoran ...zatraži na kasi odmah Trucker Card ....besplatna je .....ali u svim restoranima AXXE čak i onim u Austriji imaš do 8 ujutro doručak 3 jaja na oko , žmlja , sok ili kava za 2,50€ samo za Truckere.....a ručak i večera su
glavno jelo, salata, cola ...5,50€ ( a nije ogranićeno samo na jednu porciju) .....a za ostale je po 8-12 € ovisno o meniju !!!

Spavanje ....

Petak 1.2.2008.

Ajmo Rudi dalje daleko je do Herforda i 2 mušterije proizvodnja kuhinja , 23 tone kuhinjskih radnih ploha na prikolici ......
prvi iskracao ...........drugi ..iskrcao ......idi sad za Bad Salzufeln ........tovari za Sajam Frankfurt .........nema frke .... natovario i sad gas na plac ....još nije mrak opal a ja do doma imam možda samo uru jednu ..............

jest BRUS s medom!!!
Izdaleka vidim da je A2 opet zadihtana...................samo dokle je ? ....da sam znal nebi krenul na ovu stranu ........vidm na mostu da je sudar malo ispred priključka .........ok ideme onda ...........
mao su se čunfnuli osobni i popeglali kamiona u desnu stranu na bankinu .........



posle toga na plac .......u red za pranje ...pranje i domaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa fala bogu
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom