Pogledaj jedan post
Old 12.03.2009., 16:12   #1
puknuće slijepog crijeva, akutni abdomen

Molim sve koji imaju iskustva sa operacijom slijepog crijeva i one koji o tome nešto znaju da mi napišu koju riječ Prije mjesec i po dana imao sam bolove u leđima, povraćanje(jednu noć) i visoku temperaturu. Svi simpotomi koji bi upućivali na apendicitis bili su negativni. Ni rektalna temp nije bila više od 0,5 viša a ostali znakovi također negativni.Onda me nakon 7 dana urolog komu sam se javio poslao na kirurgiju i nakon UZV-a bio sam operiran isti dan. 5 dana nazogastrične sonde, rez posred trbuha cca 20 šavi, 3 drena(uz apendicitis bilo je i još 1 apces),ur. katerer. Bio sam 20 dana u bolnici i nakon 1-2 dana dobio stolicuNo, od onda stolicu imam dnevno i po 4-5 puta. U međuvremenu bio sam na 2 kontrole kod kirurga i neki dan kod gastrenterologa. Isto tako imam čestu bol u području rektuma nakon šetnje.Nisu mi o tome ništa posebno rekli. Inače, gastroenterolog mi je rekao da se ne oporavljam baš dobro(malo sam bijel izelen u licu) i stavio me na normalnu prehranu(imao sam i tvrdu stolicu i sluz u stolici). Isto tako čim mi se malo napuni mjehur moram ići na WC. Bio sam kod urologa nakon operacije i sve je OK.
E sad treba naglasiti da sam ja priličan nervčik,zbog svega se zabrinjavam i nerviram
Ima li tko kakva iskustva sa time?
Treba reći i da sam u bolnici pobrao i upalu pluća ali je valjda sve OK sada. Fakat su se u bolnici brinuli za mene ali nikad nitko DA ODVOJI MALO VREMENA I OBJASNI MI MALO POBLIŽE. Kužim da nemaju vremena ali ....hmm, barem da napišu neki FAQ, i sl.
misko85 is offline  
Odgovori s citatom