Pogledaj jedan post
Old 13.02.2008., 17:59   #17
Thumbs down

Quote:
Tazika kaže: Pogledaj post
Onda probaj na prirodni način ojačat imunitet: cvijet EHINACEJA-CRVENA RUDBEKIJA, med, matična mliječ i pelud, dobri čajevi itd., nađi kaj ti paše. Ja volim na kompjuteru stranicu HERBATEKA, možeš za sve dobit i savjete.
Paraleno s tim pripazi na mogućnost alergija, pogotovo na te jake stvari.
U današnje vrijeme, kada je sve zagađeno a hrana industrijska, javlja se sve više čudnih neprirodnih bolesti, pazi šta stavljaš u sebe. Ugradi zdravlje u svoje tijelo.
Pazi, RA je užasna bolest kad napreduje, ako si još dobro bori se, nemoj nikada leći i odustati.
Evo i mi se borimo, muž ima 45 godina i još tražimo izlaz. Ali čini mi se da je izlaz individualan, jedan recept nije za sve. Istražuj.
Možda ti je početak RA opomena da paziš šta jedeš i kako živiš.
Da to mi se čini isto kao kod dođeš kod doktora, onda se oni ponašaju, kao da si ti sam krvi što si bolestan? Ali, na žalost nitko svoju bolest nije birao. Ja mislim da bolest ima više veze sa imunitetom i nasljeđem (jer se ne vadi zabadavo HLA tipizacija), nego sa prehranom. A tko se izlječi samo s prehranom svaku mu čast. Jedno se vrijeme govorilo da i makrobiotika liječi rak, u to ni najmanjem ne vjerujem. Ali svako je gospodar svoga tijela, pa sam odlučuje što će i kako će!!!
kiki-ri is offline  
Odgovori s citatom