Pogledaj jedan post
Old 12.05.2003., 12:39   #17
Meni su sa 7 godina dijagnosticirali mcd, tada se to valjda tako nazivalo...ne sjecam se pretjerano svojih simptoma, znam samo da su mi svi govorili da sam zlochesta, izbacivali me iz uchionice, ili bih ja na opce zgrazhanje sama otishla...

moja je mama to brizhno rjeshavala "pozitivnim" odgojnim mjerama - uglavnom kuhachom po guzici ili pljuskama.

Jedina osoba koja je odmah skuzhila shto je samnom bio je moj prvi uchitelj koji me je poslao psihologu...nazhalost, otishao je vrlo brzo u mirovinu, a za razrednicu sam dobila jednu neurotichnu vrishtavu zhenu ...

Kako se nekad shkolski program nije godinama mijenjao a ja sam imala 5 godina starijeg susjeda, uz njega sam proshla sve razrede, pa sam u shkoli umirala od dosade shto je josh vishe pogorshavalo moje stanje...

Kao i travica, ostale simptome kasnije sama sam prepoznala...nastojim se suzdrzhati i korigirati, mada ponekad svoje poznanike i prijatelje, pa chak i poslovne suradnike dovodim do ludila...

Na svu srecu, kao i kod vecine osoba s istim problemom, inteligencija je - izgleda netaknuta, a taj mali problem daje nam dodatni sharm pa nam okolina prashta

Travice, problemi ce ti pocheti najvishe kad ti dijete udje u pubertet...morat cesh se jako kontrolirati Ja zapisujem. Sve.
magic is offline  
Odgovori s citatom