Pogledaj jedan post
Old 15.02.2011., 13:38   #256
Elsinor, ja živim u Splitu i ponekad poprima razmjere karikature to što je dopušteno ljudima, a zabranjeno životinjama.
Primjer: želim mačka odvesti veterinaru i zatvoren je u torbi. Oglasi se, vozač zaustavi autobus, otvori vrata i:"Šinjorina, nosite vanka tu beštiju!" Nekoliko tjedana kasnije TAJ ISTI VOZAČ zaustavlja se na stanici i unatoč protestima putnika ukrca pijanca koji jedva hoda. tip tek što je ušao [B]POVRATI PO DVOJE PUTNIKA.[/B]
Prije nekoliko godina u 12:20 na splitskoj rivi ja da ću na katamaran sa psom, a čovjek kaže:"Ne može." Stanem:"Kako?Zašto? Otkad?" Odgovor:"Pravilnik grada Splita. Prije nekoliko dana. " Šokirana sam! "Nisu normalni! U srpnju promijene propis?! A stranci koji su doputovali s psima!?" Njegovo odgovor:"Isto kao Vi: na trajekt" Ja ne vjerujem ušima:"Pas će mi krepat na rivi do 15:30 kad je trajekt." On ponavlja:"Ja Vas ne smijem primiti." Koji dan nakon toga na istom katamaranu putnik viče:"Sve ću vas pobiti. Sad kad izvučem pištolj!" Umjesto da ostanu na rivi i zvou policiju, oni se odvežu i kreću s njim na more.

P.S. u ovom gradu malo je onih koji se zaista bioje pasa, i uvijek tad maknem psa: ne želim da ono što je meni radost, drguom bude baš patnja, ali većina naprosto prezire sve živo, a kako nema zkona koji sankcionira prezir prema psima.....tu se izžive
St Vanja is offline  
Odgovori s citatom