Tema: Lav
Pogledaj jedan post
Old 26.06.2007., 11:28   #10
Quote:
polyhymnia kaže: Pogledaj post
e da a kad sam već kod nesigurnosti da zaokružim priču, lavovi kada osvijeste taj nekakav self-confidence problem se nekako magično pretvore u sve one najpozitivnije osobine, tj kao da je njihova jedina bitna kočnica upravo nesigurnost. tada se javlja altruističnost i neka dječja zaigranost ( kojoj su inače skloni, pogotovo muški lavovi - mislim to jer se žene češće znaju začahuriti u toj svojoj taštini i bježati od samo-iskrenosti kao vrag od tamjana ), društvenost, iskrenost, toplina i hrpa ful ful lijepih osobina. zato ja volem laviće

eto, moj mali doprinos kao rezultat nekakvih prčkanja po lavljoj psihi
ja sam primjetila više muških lavova nego ženskih koje bježe od
samo-iskrenosti. Dapače muški lavovi me nisu nešto oduševili Vjerovatno nisam upoznala reprezentativne primjere

Sama sam dvostruki lavić, al' sam stvarno puno toga ribljeg pobrala zbog sunca u 12. Nisam najglasnija u društvu(ponekad najtiša), držanje često loše(dok se ne sjetim ispraviti), noge onako riblji prekrižim dok stojim, ali jesam dječji zaigrana, iskrena, naivna, nesebična (i očito si volim laskati )
Mislim da bi se mogla opisati ko lava sa ribljim danima u mjesecu
kad ste spominjale lunu u lavu nisam mogla, a da se ne sjetim tete iz ulice koja nosi stalno neke životinjske uzorke, toliko glasno priča da je čuješ u kuću i neke bezvezne opaske shvaća ko da su upućene njoj.
dobro za to može biti zaslužno toliko toga, no taj životinjski uzorak
A još joj je sunce u djevici
__________________
Futva mofda bit će kafno
Dajana7 is offline  
Odgovori s citatom