Pogledaj jedan post
Old 11.04.2008., 16:51   #3
Quote:
Croissant kaže: Pogledaj post
Kasnije ću pročitati kad budem imala više vremena.

Sve ovo što si napisala je na mjestu. Jesi li sigurna da je trgovcima neisplativo prodavati lažnu robu? Prije 5 godina moja frendica je radila u Moda In dućanu i zaprepastila me njena izjava da je 50% asortimana lažnjak. To je bilo tad. Danas iskreno neznam ima li još toga. Nisam ni tada, a ni sada ulazila u taj dućan. Inspekcije rade svoj posao, ali izgleda da su ažurniji u provođenju zakona po buvljacima i štandovima.

Cura koja je pokrenula ovu temu kupila je lažnu Gucci torbicu i to u Italiji, također se spominje i LV. Hm, da li im je stvarno isplativo prodavati fejk robu? Izgleda da da.

A da i kopija zna biti jednako kvalitetna kao original potvrđuje slučaj od mog frenda koji je prije 7 god. kupio Bossove trapke za 250 kn. Malo su se izblijedjele u pranju, ali i dalje su čitave i nosive.

A ovo za Replay, jebiga kad se jednom opečem pušem i na hladno.
Dalje više ništa neću komentirati.
mislim da neka prodavačica u dućanu ne može puno reći o tome je li roba lažnjak ili nije...po mom mišljenju niti jedan artikl u Moda IN dućanu nije kopija,a uvijek pogledam što imaju i kupim tu i tamo nešto još od otvorenja..
mogu samo reći da ima nekvalitetnije robe,otpadaju gumbi,prodaju vjerojatno 80% odjeće koja nije proizvedena u Italiji...nekad se u gomili AJ i VJC majicA osjećam kao na placu,takva je situacija,D&G,Just Cavalli,Versace Jeans Couture se velikim dijelom,ako ne i potpuno proizvode u Rumunjskoj,Grčkoj,Bugarskoj,Tunisu...i roba je takva kakva je...nađe se super stvari,nađe se loših u usporedbi sa cijenom,ali to ionako nije 'prava' dizajnerska roba da bi čovjek trebao poludjeti jer je otpao gumb sa novih AJ hlača,kod kupnje takvih stvari ionako znaš da ćeš platit Armani potpis i nekakav dizajn,a nećeš dobit superiornu kvalitetu..ali roba je ipak original...
black_man is offline  
Odgovori s citatom