Pogledaj jedan post
Old 05.07.2006., 22:03   #2
Mi smo bili u Varteksu, Muri, Herucu i Arbanasu, ali smo jako bili ograniceni izborom jer je moj dragi vrlo visok i kod većine odjela su mu bili prekratki rukavi, a isprobavao je samo ona s ekstra produženim rukavima!
Na kraju smo uzeli u Arbanasa.

Za vrlo pristojne novce bilo je lijepih modernih maldenačkih Di Caprio odijela (Varteks).

Inače, u Arbanasa sam se skoro posvađala i bili bi najradije odustali od rezerviranog odijela da smo imali alternativu! Inače sam vrlo miroljubiva i nikad ne radim ekscese, ali pristojno dajem do znanja da od mene nitko neće raditi budalu!

Naime- već kod prvog dolaska smo odabrali odijelo, košulju, kravatu i puce za manžete, dali pola novaca i ostavili odijelo na završavanju nogavica i sitnoj popravci-na sakou je bila izvučena jedna nit-i tražili smo da nam to poprave ili daju novi i rekli su da nema nikakvih problema-naravno da nema! 3700 kn samo odijelo!

Drugi dolazak: proba dužine hlača s cipelama,dogovor da se konačno još malo potkrati; sako još uvijek nije saniran!

Treći dolazak: trebalo je biti preuzimanje i ostatak love, međutim- hlače nedovoljno skraćene-žena tvrdi da je skratila, a ja -da nije i ona viče na mene da ona više neće to dirati i da mogu nositi kome hoću drugome i da nigdje u svijetu nema da ti prodavač mjeri 2 puta i potkraćuje!???! Hallo? Zar se tako razgovara s kupcem?!!
A..... sako još uvijek nije popravljen i još me onako gleda kao što ja izmišljam-ko da se to vidi!!!????!!
Na kraju je rekla da dođemo za 2 dana, da će nam nabaviti novi sako.

Četvrti dolazak: ona ista žena je beskrajno ljubazna! Hlače su ostale one iste dužine i odlučili smo ih ne dirati, a sako nas je dočekao novi. Platili i uzeli!

Žao mi je što nismo imali izbora i što nismo mogli odustati - više nam se zaista nije hodalo okolo, a i gdje bi uostalom kad smo sve već bili obišli?!

U svakom slučaju, bar sam vam svima ispričala što smo doživjeli na jednom tako "finom mjestu"!
BTW, oni imaju ime, imaju prekrasna odijela, drže cijenu, a prostor i usluga su prestrašni, tj. sramotni!
fiorella is offline  
Odgovori s citatom