Tema: Reiki
Pogledaj jedan post
Old 11.08.2003., 14:37   #66
Re: Re: Reiki

Quote:
Baphomet kaže:
Ahaaaa.....sad ste nama duhovnjacima došli......

Kao prvo...ajd si ti malo raspitaj da li te taj tip hoće samo odvući u krevet. Posto sam se jedno vrijeme dosta druzio sa duhovnjacima i isao na svaki moguci sajam Ezoterike, vjeruj mi da je to jedan od cescih razloga kada te netko k sebi pozove.

A dalje, mislim da se tu u većini slučajeva, a moda i u svim, radi o autosugestiji, kako onoga što prima tako i onoga što daje. Naravno da postoje i slučajevi kada "nešto" i djeluje ali to je uglavnom slučaj kod ljudi koji su ionako prirodno nadareni za liječenje rukopolaganjem.

Da ne počnem o svotama koje se moraju platiti za "inicijacije", pa onda još o raznim oblicima reikima koji su se namnožili kao korov, a sve kako bi više platili. Prvo je reiki imao samo 3 stupnja a sada postoje i neki sa 7 stupanja, naravno, sve se plaća.

Naravno...kada je netko neizlječivo bolestan onda se hvata za svaku slamku.

Ako to nije slučaj onda nema razloga zašto te nebi izliječio doktor vulgaris, malo šetnje prirodom, dobar seks i koji veseli provod.

Buffy The Fluffy Slayer
Po obicaju moram se s Baphom slozit. E da jos nije vjestica

Nije uopce bitno dal to djeluje. Te stvari su smisne i kada djeluju. Cirkus. Pogotovo sto se oko toga izgradilo. Od Usuia uz kojega su ucenici godinama pomalo ucili do nekih 35243 stupnjeva karune i tibetanskih reikija za stvaranje vikend majstora.
Stav koji kod nas ljudi (ma ne ljudi - njuejdjovci) imaju kad ulaze u sve to je cirkusantski. Cjela ta ekipa je da se ispovracas.
Mislim da coeka koji je iole ozbiljan nece takvo pomodno sarenilo uopce moc privuc, naprotiv.
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom