Pogledaj jedan post
Old 09.02.2017., 14:29   #19
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ma ne govorim ja na razini dobro i loše, ne znam ja kakav je čiji brak bio on aktualan ili razveden. samo sam navela informacije

kod ta tri slučaja, nekako sam čula u kratkom roku za sva tri i baš mi je bilo čudno. njihovi drugi partneri su isto ljudi s prethodnim brakovima i djecom, pa kad su se ta djeca krenula vrtiti ja ne znam gdje početak a gdje kraj. taj jedan je sad našao treću partnericu koja ima malo dijete iz svoje prethodne veze



mislim ono samo su mi na pamet pala prva djeca iz svih tih veza. naviklo se na oca, otišao. naviklo se na očuha, otišao. dođe treći sa svježim setom djece iz pete veze, pa opet navikavanje

stvarno idealno

Naravno neusporedivo je lakse prekinuti onda kad nema djece, ali vidim da se ljudi razilaze i kad imaju djecu samo da zadovolje svoj ego i da oni sami budu sretniji, a ne misle uopce kako je njihovoj djeci i kakav oni sok dozive, glavno je da su oni sebe usrecili odlaskom od partnera.

Definitivno oni koji su braku i imaju djecu bi trebali dobro razmisliti kakve ce posljedice prouzrociti svojoj djeci rastavom i dat im za primjer, znam sad ce se javit neki, pa sta da gledaju kako se roditelji svadjaju.

Govorim to iz vlastitog iskustva jer sam samohrani roditelj dvoje djece koje je majka napustila i nejavljava im se uopce.

Iz mog primjera se moze vidjeti da je mojoj bivsoj zeni bila bitna samo vlastita sreca, a djecu ko sisa, rekla mi je nije vise sretna u braku i ode.

Koliko god djeca bila veselije prirode vidi se na njima jedna velika tuga
salevart is offline