Pogledaj jedan post
Old 10.10.2017., 17:21   #89
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Moja šefica je "kupila" skupi auto tako da joj ga je pola platila firma. Kojoj je gazda član obitelji, a direktor ljubavnik. Ona smatra da se ima pravo praviti važna jer vozi "bolji" auto od drugih. Za mene je ona prototip balkanske kume i serem joj se na njen ponos.

Da si ga je zaradila znanjem, radom, sposobnošću i poštenjem, ja bih joj prva rekla svaka čast.

Inače, nije Mercedes. ��
Nušić je to davno opisao

Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Hahaha, za početak nećemo židove i hercegovce stavljati u isti koš jer ih se ne voli iz različitih razloga.
O uspješnosti hercegovaca pak dovoljno govori njihov zaostali krš iz kojeg bježi tko stigne a baš sve čega su se uhvatili u hrvatskoj nosi žig kriminala ili propasti. Eventualno sa židovima imate zajednički neolitski plemenski mentalitet, nemogućnost asimilacije i zazor od običnih poštenih poslova
Hercegovcima je sposobnosti dolaska na neku čelnu funkciju obrnuto razmjerno uspješno i transparentno obavljanje istog-empirijski potvrđeno
Židovi su trgovci
uspješni hercegovci uglavnom - lopovi

Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Ja nisam Hercegovac...

Ali vidim da je rijec o snalazljivim i sposobnim ljudima..za razligu od ovih tvojih mlitavaca...
naročito - snalažljivi

Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
Kao da se ima sto pokrasti.
Cijelu drzavu da okrenes naopako samo bi dugovi poispadali....i alkohol.
sad se više nema što pokrasti

Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
skrta zemlja.

Ali objasnjava zasto ekipa koja dolazi iz takvih krajeva...u kojima vlada borba za svako radno mjesto....... pojede za rucak ove pasivne domacine koji misle da ih posao ceka.
je, borba
i veze i vezice
rodijačka linija
__________________
17.04.2024. 729.864 birača podržava kriminal i korupciju
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline  
Odgovori s citatom