Pogledaj jedan post
Old 27.04.2012., 17:24   #3405
Quote:
dijetesjene kaže: Pogledaj post
Ako me ne voli kao ja njega i ostavi me-eto ti emotivne boli i šta sad - ajmo o njemu najgore?
Mislim da bi se tu odredila kolicina emotivne boli koja ti je nanesena trebalo bi znati kako te je ostavio, te kolika ti je tolerancija pema emotivnoj boli, prema nekim tvojim osobnim karakteristikama.

Quote:
Ako me prevari,eto ti emotivne boli koja se garant neće umanjitit time što će on biti lažljivo,prevaransko smeće...
Ako mi nanese fizičku bol-to bi povjerila-policiji i kontala da je kao nasilnik također bolesnik...
pa čemu da gadim bolesnika?
Pa zato sto ti je bol, htjela ti to ili ne, nanesena. Ovim svojim stavom ti tu bol pokusavas prikriti, zar ne? Zato sto mislis da je to vrlina dostojanstva.
Nemoj se ljutiti, malo cu to grublje reci, samo radi efekta, no takvo dostojanstvo meni granici sa najvecom gluposti.
Vrlo jednostavno: ako te boli, reci 'au'
Ako te netko povrijedi, ponizi, pa onda josi razljuti? pa valjda ces pokusati naci nacina da te sve svoje emocije izrazis. Ili ces ih progutati?
Nemoras psovat, razbijat tanjure, urlat. Svatko ima svoj nacin izrazavanja ljutnje.
Mala djeca to fenomenalno rade - stvarno bi mi odrasli puno toga od njih trebali uciti.
Quote:
Dakle,bilo koji međuljudski odnos koji se bazirao na ljubavi, po meni zaslužuje nakon što završi nekakav dostojanstven tretman.
Dobro, ali ne ovisi sve o tebi, zar ne? Naravno da je lijepo da zavrsi na dostojanstveni nacin, no to trebaju zeljeti i jedna i druga strana.
Ti hoces dostojanstveno, a on ljut, bijesan povrijedjen. Sto onda?
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Odgovori s citatom