Pogledaj jedan post
Old 24.03.2009., 15:11   #6
Quote:
annie25 kaže: Pogledaj post
vec mi dva miseca za vrijeme ovulacije natekne neka kvrga u desnoj dojci i boli i onda prođe kad dođe menga...i onda opet za vrijeme ovulacije se poveca!!
i evo ovo je vec drugi put, i to samo u desnoj dojci!!

bila sam na uzv dojke prije 4 mjeseca i bilo je sve u redu i rekla je da dođem tek za godinu i po, dvi opet na provjeru!! ne znam da li bi zbog ovoga opet trebala ic na uzv?????

inace prije sam su mi takve kvrge tj. zlijezde oticale ispod pazuha i uzasno me bolile a doktorica mi je rekla da je to normalno kod nekih zena, da su to zlijezde koje naticu prije menstruacije, dala mi je neku kremu ako bude previse bolilo i to je to!!!

cini mi se da je sad takav slucaj s ovim u dojci al me jako strah jer je ipak to u dojci i razne lose misli mi se provlace kroz glavu!! nije to mala neka kvrzica nego bas velika kvrga, zlijezda nateknuta koja boli na dodir!!!

da li ima iko slicnih iskustava?????????????????????????????'
ja - u desnoj dojci svaki put pred mengu boli (kako kada koliko, ovisno i o vremenu). i onda kada dobijem prestane bol, bola na uzv, vele cista, samo ju pratiti, svakih cca godinu dana uzv obaviti......
sunchana123 is offline  
Odgovori s citatom