Pogledaj jedan post
Old 15.02.2009., 07:01   #86
Quote:
dominamia kaže: Pogledaj post
Drage moje cure, žene, majke, domaćice...
Ja sam relativno nova cura, prva trudnoća i prvi problemi. Naime, ovaj tjedan sam bila na prvi pregled i uzv i moj ginekolog mi je uočio hematom 3x0,5 cm što i nije malo u odnosu na plod - sad sam u 6+2 (tjedana i dana). Čitajući vaša iskustva sad sam tek zabrinuta, jer on i nije bio toliko, naime preporučio mi je mirovanje - kad mirujem onda je to ležanje na lijevi bok, suzdržavanje od fizičkih aktivnosti, a kad sam ga pitala za posao rekao je ako nije naporan, ako uključuje sjedenje da i to mogu. Nikakvu terapiju s ljekovima nisam dobila i kontrola mi je za 7 dana. Ne znam da li me je odmah otpisao ili stvarno možda nije tako opasno, jer vidim da su cure i za manje hematome dobivale terapiju? Užasno sam zabrinuta, jedva ćekam ponovni pregled...
ja sam ti isto tako imala poveći hematom u odnosu na bebu i nije mi propisao niti strogo mirovanje niti terapiju, pa se do slijedećeg pregleda skroz povukao (s tim da ja nisam uopće mirovala, stresno vrijeme )
ne brini... očito imaju razloga zašto nekad prepišu, nekad ne...
a i uvijek možeš po drugo mišljenje (makar, ako te naručio za tjedan dana, mislim da nije potrebno-ja sam bila tek nakon 4 i po tjedna opet i sve super )
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom