Pogledaj jedan post
Old 24.08.2017., 09:41   #77
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Nisi preboljela bivšeg, to je očito iz tvojih reakcija.
Naime, ljudi imaju svoje živote, nisu pupčanim vrpcama vezani za tebe, i naravno da se imaju pravo družiti i sa tvojim bivšim dečkima.
Kako je taj krug poznanstava i prijateljstava jedno klupko ne možeš očekivati čiste odnose. Ljudi imaju pravo biti "dobri" sa kim god ONI žele, ti tu ne možeš postavljati uvjete. Svojim pristupom dokazuješ da nisi preboljela dečka, da si dosta uvredljiva i da ljudi moraju paziti što pričaju i rade. A ljudi to baš i ne vole.
Tako da, ne uzimaj sve za ozbiljno, i shvati da dok te god te stvari pogađaju da to znači kako imaš otvorene rane u sebi, i pogađat će te sve dok ne zarastu. Ti si ostavljena i tim je još gore, osjećaš se povrijeđeno i tražiš zadovoljštinu, htjela bi da bivši pati, tražiš osvetu.. To ćeš sve morati sa sobom riješiti..
Inače, ja sam također osoba koja ne voli repove nakon bivših ljubavi, odrežem to za trajno, no zajedničke prijatelje ne možeš odrezati, oni se imaju pravo družiti kako sa tobom tako i sa bivšim partnerom, tu ne možeš postavljati granice, ljudi nisu stvari...
Naravno da nisam preboljela, proslo je par mjeseci. Ali u startu sam htjela rascistiti sve kako bi imala svoj mir. On je potencirao prekid, ali nakon nekog vremena natezanja odlucila sam ja staviti tocku na i. Nisam ni ja budala. A takav brak i ne zelim. Da, do tog trenutka sam bila slijepa. Predugo, doduse, ali boze moj.
Stvar je u tome sto ona nije zajednicka prijateljica s njim, upoznala ga je zbog mene. Mogu raspravljati unedogled zasto me ovo sve smeta, ali dok ne osjetis na svojoj kozi, ne mozes znati. A ne zelim ni neprijatelju da osjeti.
Inace sam tolerantna, ali sve ima svoje granice. Vidjet cu kako ce se odvijati situacija. U krajnjem slucaju, maknut cu se od nje. Treba odustati od losih ljudi i ljubavi, a nikad od sebe...
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom