Pogledaj jedan post
Old 04.03.2008., 07:46   #40
Joj kantrida je slučaj za sebe. Nikad više kod njhovih ortopeda neću ić. Sa prvom bebom sam išla na pregled kukića. prvo sam se jedva naručila, a onda sam u jednoj čekaoni jedno sat vremena čekala ultrazvuk, pa sa tom slikom u prizemlje na prijem još jedno 4 sata čekala red da bi me na kraju poslali u drugu zgradu kod doktora na pregled! Sad ja ne znam tko je lud. Da ne spominjem da smo dobili remenčiće kao i 90% djece koja odu na kantridu, a sa remenćićima i sugestiju da je oštećenje najbolje riješit operacijom. Kad je dr to rekao mislila sam da ću se srušit.
Kad sam se smirila nakon par dana nazvala sam Medico i naručila se kod ortopeda za ultrazvuk i pregled kukića. Ne znam sta da vam kažem. Kukići su bili 100% zdravi. Kako me to malo zbunilo otišla sam privatno na još jedan pregled koji je isto tako pokazao da je sve u redu. A onaj majmun na kantridi (ne znam da li mu smijem napisat ime) salje bebu od 2 mjeseca na operaciju.
I nije mi žao ni kune koju sam potrošila za privatne preglede jer se isplatilo. Danas M ima 2 i pol godine i hoda, trči, skače i sve ono sto je dragi dr na Kantridi rekao da neće moć bez operacije.
Sa drugom bebom se nisam ni trudila naručit na kantridu nego sam odmah iskeširala 300 kn i otišla privatno.
cool baby is offline  
Odgovori s citatom