Pogledaj jedan post
Old 06.09.2008., 13:21   #174
moja saga sa de petrusom se nastavlja i cini se kako ce se pretvrotiti u podulju sapunicu
ako netko ima kakav savjet, samo naprijed


uglavnom jucer su me ipak nazvali u pola sedam, javili da su nausnice popravljene i neka ih dodjem pokupiti
dodjem i imam sto vidjeti
ona jedna koja je bila savijena i previse stegnuta u dijelu koji se kopca na uho, sad je jos uvijek savinuta ali previse prosirena i odlabavljena pa klipsa doslovno zvecka :nevjerica:
majstor zlatar je ocito neki jak majstor koji bi mogao razmisliti o promjeni karijere

gospodjama tamo sad vec postaje neugodno i primjecujem da su razvile osjecaj sazaljenja prema meni
jedna nudi da ce mi te nausnice zamijeniti drugima i naglasi kako to inace ne bi smjeli raditi, ali eto
donese cijelu kutiju s nausnicama koju pocnemo pretrazivati
medju ostalim nadjemo:
1. nausnice identicne mojima
2. nausnice dizajnom identicne mojima, ali s manjom gramazom
3. nausnice iste gramaze kao i moje, ali drugacijeg dizajna

ispostavi se da su nausnice pod brojevima:
1. jednako spigane kao i moj par (?!)
2. jedine posve ispravne, ali s manjom cijenom od mojih pa me upozoravaju da mi razliku u cijeni ne mogu nadoknaditi (?!)
3. ponovo savinute i neispravne

pognuvsi glavu u ocaju pristala sam da ovaj moj nesretni par uzmu nazad, ponovo daju 'the majstoru' (koji bi mogao investirati u kakav dodatni tecaj ili se okaniti corava posla) i da me nazovu za dva tjedna

da ne zaboravim naglasiti vrlo bitnu stvar da su sve one spigane, neispravne nausnice ostale pospremljene u kutiji i cekaju nekog novog naivca, pa predlazem da dobro razmislite prije nego sto se tamo zaputite

ono sto me zanima je mogu li ja traziti povrat novca s obzirom da mi je roba prodana kao vec neispravna i trebaju li mi nadomjestiti razliku u cijeni u slucaju da se odlucim za neke jeftinije nausnice?

zaboravila sam napomenuti da sam se tamo bila odlucila za jedne malo skuplje i nisu niti trepnule kad su me trazile da nadodam jos 27kn (da, 27kn) to ocito nije predstavljalo problem kao kad novac treba vratiti meni.... vjerojatno pogadjate da se ispostavilo kako su i te neispravne
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom