Pogledaj jedan post
Old 08.05.2010., 21:57   #7
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
ile.ri je legenda GPS na forumima.

Dodao bi još samo jednu malu digresiju.
U današnje vrijeme najbolje je kupiti smartphone većeg ekrana tipa iphone, Nokia (recimo 5800) ili nešto slično.
Bubnit unutra različite navigacije tipa igo8 i Navigon i imati alternativu.

Ile jel može Black edition na iphone?
Koliko ja znam via GPS 3.1 ne može na iPhone. Ta aplikacija je kreirana za Win OS. No ukoliko budeš još malo strpljiv, informacije kažu da će novi build via GPS-a (v. 4.0 Don't Panic) biti kreirana kao Multiplatforma, odnosno da će ista aplikacija moći biti na više različitih OS-a (MS Windows CE i Mobile, Aplle iPhone, Sybian...)

Evo dva linka za najavu (linkovi na slike su preuzeti sa gps4us.org stranica) nove verzije via GPS 4.0 Don't Panic aplikacije:
via GPS 4.0 Don't Panic (pic. 1) i via GPS 4.0 Don't Panic (pic. 2).

Quote:
sasa80 kaže: Pogledaj post
S obzirom da fakat nemam pojma o ovoj tematici postavit ću pitanje nadajući se da ima nekog smisla...

Imam Alfu Romeo sa oriđiđi navigacijom u autu, al nemam Hrvatske, već samo zapadnu Europu...e sad, da li postoji mogućnost instalacije Hrvatske??

Naime, već sam se o tome raspitivao na nekim drugim forumima i navodno za tu konkretnu navigaciju ne postoji karta Hrvatske, tako da ne postoji ni ta mogućnost...da li je to točno ili postoji neka druga solucija??
Zaista ne znam. Ne znam niti koji navigacioni softwer Alfe vrte u orginalnom uređju, ali probaj prošvrljati za koji dan (nešto im trenutno nije u redu sa stranicama) po GPS Underground-u. Ukoliko nešto postoji za tvoju navigaciju, onda ćeš to naći tamo.
__________________
Od viška glava ne boli... osim ako nisu u pitanju batine.
ile.ri is offline  
Odgovori s citatom