Pogledaj jedan post
Old 26.02.2011., 15:28   #91
Quote:
Marko Cajkaš kaže: Pogledaj post
da li ti znaš kakvih sve političara ima u Hrvatskoj i tko sve može biti političar i gradonačelnik u Hrvatskoj? ja se ne mogu previše žaliti na svoju situaciju ali imam prilike svaki dan vidjeti umirovljenike kako kopaju po kontejnerima kao i pojedine pukovnike koji nisu imali dan radnog staža a imaju dobru mirovinu.
Quote:
saurus kaže: Pogledaj post
Kakve to veze ima sa M. Tuđmanom?...
K'o da je bitno da li to ima ili nema veze s M. Tuđmanom. Ako je za popljuvati nacionalno i domoljubno, sve je dobro došlo kad je u pitanju ˝naša stvar˝. Nije ni čudo da nekima i dan danas koljena klecaju od straha i jeze i na sam spomen Tuđmanovog imena. Ne radi teškog stanja države i nacije, fućka se njima za to, nego radi vlastite kože i onog u što su nas uvalili. Jer, da imaju iti malo obraza i morala, pogledali bi unazad i sagledali gdje smo bili 1999, a gdje sad ˝zahvaljujući˝ trećejanuarcima i detuđmanizatorima, treba samo otvoriti spojnice u mojem dodatku na kraju pa će svakom idiotu biti jasno što je bilo i kuda se srlja.

Quote:
Marko Cajkaš kaže: Pogledaj post
pokušao se kandidirati za predsjednika na zanjim izborima ali srećom neuspješno
Nikad iskreniji nisi bio! Uzimajući u u obzir nazore i ciljeve M. Tuđmana te njegove sposobnosti, iskustva, obrazovanja i svega onog što on zna i može, a što je i dokazao u Domovinskom ratu kad je predriblao sve moguće strane žbire i domaće cinkaroše i podrepaše, sasvim je logično što je tebi i sličnima laknulo što Miroslav nije izabran...
__________________
˝Detuđmanizacija je u nečem ipak uspjela. Uspjela je moralno, ekonomski i politički razoriti zemlju"

Zadnje uređivanje Orlovac : 26.02.2011. at 15:35.
Orlovac is offline  
Odgovori s citatom