Pogledaj jedan post
Old 17.10.2017., 05:22   #1008
Da me otprilike u ovo doba probudilo smijuljenje bivse cime u susjednoj prostoriji. Pripita je glasno pricala na telefon s ljubavi svog zivota. Nije mi se to dalo vise slusati pa sam izasla u setnju. Bio je jos mrak. Usput sam srela neke poznanike i nastavila s njima. U jednoj ulicici su nam u susret krenule dvije siluete, prepoznah u liku u raskopcanoj bijeloj kosulji Nicka Cavea ,mislim da je drugo bila PJH...al nebitno. Dosao je do nas i kako je ispalo da pozna moje ljude,nastavio s nama. Isli smo prema crkvi tj. okolo nje. Jos je bio mrak i puhalo je. NC mi je prepricavao nekakvu anegdotu i u prici me uhvatio za ruku da ga pozornije slusam. Ja sam onda uskliknula da ne mogu vjerovati da me NC drzi za ruku i da nas netko mora slikati Uto iz suprotnpg smjera dode mladi MM, isto covjek bio u ranoj nocno jutarnjoj setnji. Ja skocim na njega da se mora i on slikati i uslikam se stojeci u sredini i pojazujuci kako drzim ruke njima dvojici. Nakon tog nastane guzva i svi se negdje razbjeze. Ja sretna dodem doma i hocu svima pokazati sliku no nigdje je ne mogu naci. Al super su ljudi njih dvojica.
coma black is offline  
Odgovori s citatom