Pogledaj jedan post
Old 17.07.2012., 17:27   #12
E sad sve ispocetka i polako....prvo o macicu. Krenula sam s njim kod Peze i putem srela jednu zenu koja je nasla na istom tom mjestu mace al vece od ove mrvice,kako lezi u grmlju i ne mice se,kost i koza i naravno oci ko sarme.Da li je to bila sreca ili nesreca za maleno mace tesko je rec al Pezo je prvo primio tu zenu. Stavio mace na stol,izmerio mu temperaturu koja je bila 36(mislim da je ugibao,ne znam) i onda uzeo vaticu i isao mu cistiti oci i valjda je stisnu prejako i mislim da mu je iscurilo oko jer se culo kako je puknulo......ja sam se sva najezila i u strahu za malenu/og noge su me same izvele van iz ordinacije sam macica odvela u Bubu. Sta je sa tim malenim dalje bilo ne znam al mislim da nije prezivio.
Mi smo se u Bubi izvagali i macic ima 300g,kaze vet da je tek progledao nedavno(al od upale ne vidi),oci su mu lagano prebrisali i nakapali sa Tobrex-om ,dobio je antibiotik i hipodermu.Dobili smo paket hrane od vet.stanice Buba i cak su mi dali popust na cijenu...Puno puno hvala Bubi i ljudima koji tamo rade,svaka Vam cast

Malenog je preuzela Rina i kad ozdravi ide na udomljavanje....moram priznati da je macic pravi borac,cak je i veta ugrizao za prst

Sutra cu staviti još dvije slikice gdje mu se vide upaljene oci...ostao mi je kabel od moba. na poslu

E sad o drugim mackama.....pitala sam malo i saznala da macke tu vec dugo vremena obitavaju,covjek cija je kuca odmah do maca im je slozio kucice i ceradu da se imaju gdje sakriti i prenociti. Nisu ugrozene od automobila (cesta je blizu,nije prometna, al one i ne idu prema cesti). Ljudi iz zgrade ih hrane tako da nisu gladne al su bolesne.
U dogovoru sa Rinom ja bi kupila sinolux i stavljala bi im u hranu ujutro i navecer,al problem je taj sto ih i drugi hrane pa one sto nisu gladne ne dolaze jesti.....odrasle macke su ok,danas nisam vidjela niti jednu bolesnu.
Trebalo bi i drugim macicima kapati oci sto meni koja sam vise dog person bas i nebu islo
Zilah is offline  
Odgovori s citatom