Pogledaj jedan post
Old 19.03.2017., 15:18   #1227
Bistro St. Michael, Zagreb

Dakle, relativno novi restac. Nalazi se u Tkalci, u prizemlju bivseg Kaskada centra. Prostor je minimalisticki moderno uredjen, no imaju lijepo rasporedjena prigusena svjetla. Stolovi su dovoljno udaljeni jednih od drugih. Konobari jako fini i pristojni (uzeli nam jakne ).
Jelo se (c/p):
1x Juha od rajčice s pjenicom od rooibos čaja
3x Spaghetti s kamenicama i kozicama

2x Sporo pečena rebarca s pikantnim bbq umakom, domaći krumpir zapečen sa sirom, mala salatica
1x Tuna zapečena u sjemenkama crnog sezama, pire od cvjetače i rotkvica
1x Quiche od povrća, dressing od grčkog jogurta, mala salatica

2x 1. Čokoladni brownie s vanilija kremom i preljevom od višanja
1x Panna cotta od grčkog jogurta s preljevom od bijele čokolade i malina
1x Prekmurska gibanica sa sladoledom od bučinih koštica

Uz meni je bila i casa vina, konboar je sam rekao sto je koje - crno Plavac mali, bijelo Ilocka grasevina.





Spageti super, kamenicu sam dala frendici doduse, no ostatak odlican okus, spageti al dente i postena porcija. S obzirom da nisam inace od morskih plodova od mene, narucila bi to opet. Frendica za juhu kaze pikantna i fina, rooibos pjenica zanimljiva.
Glavna jela, frendici s quichem mala salatica nije bila dovoljna, pa je narucila jos. Frendica s tunom apsolutno odusevljena, no falio joj je neki konkretan prilog osim tog pireica, pa je krala moj krumpir. Rebrica dobra, lijepo zacinjeno, hrskava. Krumpir ko krumpir, no njoj je recimo bio odlican hehe.
Deserti, moja gibanica je dosla bez sladoleda od bucinih kostica, a zbog toga sam ju uzela . Bilo je malo vanilija sosa gore. Sama gibanica je bila nimalo slatka, ali nimalo, bilo je kisela. Brownie i panna cota kazu cure super, ali mala parcija za brownie.

Sve skupa, ugodno smo se provele i hrana je bila dobra. Prostor je bio gotovo pun, ali nije bilo puno zamora. Dobra muzika, ne preglasna. Svidjelo nam se .

Carska soba uredna s velikim ogledalom <3 .

edit: eh da, za aperitiv uzela liker od bademe i masline, nesto jako neobicno. Gorkasto, s marcipanastim mirisom. Interesatno!
Doria is offline  
Odgovori s citatom