Pogledaj jedan post
Old 13.11.2017., 02:29   #6445
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Ne pitaš za Žnjan ali bez obzira to ću ti odgovorit jednostavno HDZ dao HDZ uzeo a kome će ponovo dat čitat ćemo a ovo za Pazar bi mu trebali dat aplauz šta mu komunala ne radi svoj posao nego on mora glumit policijota.

Šta da mu aplaudiram kad će smjenit direktora Parkova i nasada koji je nakon harača dva prethodnika iz dvoznamenkastog minusa u miljunima kuna doveo ih u plus za cca 4 i za nagradu će ga smijenit jedan koji nikad u komunali nije radio nego se bavio ugostiteljstvom ali je eto možda nećeš vjerovat Kerumov. Molim te poštedi me tih bedastoća.
A cuj, HDZ za vrime faraona i twitter narikace dao, ovaj sadasnji uzeo. Uzme li se u obzir za koga su igrali, i zasto sve do sad nitko nije zbog Znjana prstom mrdnija, i o tome bi se dalo razgovarat. Ovo sto je Popara tu napravija, a bih to ipak zvao zavodjenjem reda i zakona, kako god okrenes. Mozda je bas tu i najveci problem nekima.

O Parkovima i nasadima ne znam, nisam s rive, ali ne bih komentirao nista dok ne vidim kako ce novi covik radit. Mozda bude cak i bolji od sadasnjeg. Bude li gori, a zovi drustvo i turi to Popari pod nos. Bas me zanima kad ce ona višala s rive odletit, a jesu ruglo.

Glede Pazara, ako nisu redari nista napravili, onda je za ocekivat da Popara i tute uvede reda. Ja bih ga podrzao. Mozda je i to njima poruka da mrdnu i zarade placu postenije nego do sad.
Plavobili is offline