Pogledaj jedan post
Old 08.12.2014., 19:05   #3
Quote:
ribicaribica kaže: Pogledaj post
Kakva su vaša iskustva s Booksom? Idete li tamo? Jeste li bili tamo? Idete li na njihove evente? Kako vam se sve to čini....eto prva tema
Nisam nikad bio tamo.

Quote:
ribicaribica kaže: Pogledaj post
A druga tema - vidjela sam nekidan u novinama da žicaju lovu za klima uređaje, mislim da treba skupiti nekih 30.000 kn i za neko sitno preuređenje...što mislite o tome? Ja moram priznati da ja osobno ne kužim koncept i ne vjerujem da će im uspjeti, jer ekipa očigledno nema osjećaj za biznis niti za marketing. Osim toga,ne kužim koncept privatnog kafića koji očekuje da će mu netko platiti klimu? U kojem svemiru oni žive?
OK, možemo to gledati i kao žicanje love, no to zapravo i nije potpuno točno. Fora je da novci idu (u ovom slučaju Booksi) samo ako je kampanja uspješna, odnosno ako skupi dovoljan broj donatora, tj. sredstava. Princip skupljanja sredstava je sličniji humanitarnim akcijama.

Sam koncept se ne temelji na "dajte mi, ja sam jadan", već je fora da se prestavi neki kvalitetan projekt koji bi ljudi željeli podržati. S obzirom na konkurentske projekte, stvarno se treba potruditi. Ovakve kampanje kakvu Booksa radi najčešće nisu baš najuspješnije, no ovisi koliko će se izreklamirati.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom