Tema: Brokeri
Pogledaj jedan post
Old 10.09.2007., 00:10   #145
Pošto je Zaf zaključao temu o onom Pbz-ovom brokeraju taman dok sam pregledavao svoj objavak stavit ću ga tu jer je eto natipkan pa mi ga žao baciti
BTW, vidim da je Pbz invest sponzor foruma mojnovac već nekih 10-ak dana tako da bi bilo fer da plate i ovdje reklamu, a ne da šalju kojekakve gnuije.

Quote:
Trenk_007 kaže: Pogledaj post
Za svakog korisnika potrebno je osigurati token (kripto uređaj), odgovarajuće licene za real-time streaming, sigurnosnu infrastrukturu, ... Sve to košta, a ako se ne koristi... Dakle simboličnih 10 kn/mjes je mala kompenzacija za "read only pristup" (za radoznale) i ujedno "zaštita" od neaktivnih korisnika.
Osiguranje svega toga što navodiš je na teret osinivača (tj. Pbz-ovog brokerskog odjela), a ne budućih klijenata. Druge brokerske kuće ne mogu(smiju) biti toliko arogantne i reći; "Mi ćemo osmisliti sustav, sve organizirati no to NAS košta pa ćete vi, klijenti, brzinski nam to refundirati kroz kojekakve upisnine i članarine." Ako to naprave, kratak će im biti život.
Ako drugi brokeri "plivaju" u novcu samo od postotka na transkaciju ne možeš prodavati priču da Vi nemate ili da Vam više treba, ili da Vas to košta, a imate financijsko zaleđe kao veliko kao planinu.
Quote:
Trenk_007 kaže: Pogledaj post
Onima koji trguju, ovo je uistinu neznatan iznos.
Znači tako, Vi ste odlučili da je meni to neznatno pa da dam Vama, ionako neću osjetiti? E ne može!
S takvom idelogijom baš se i nećete proslaviti. Ako vam to bude slogan reklamne kampanje koja će sigurno uslijediti i na koju će Pbz ulomiti najmanje par stotina tisuća kuna imati ćete klijenata kao Vatikan stanovnika.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom